HAKKIMIZDA

Codin Yazılım Yazılım, koşulsuz müşteri memnuniyetiyle özel yazılım, web tasarım, e-ticaret projesi, kurumsal kimlik, grafik tasarım çalışması ve özel web projeleriyle hizmetler sunan profesyonel bir Bilişim Firmasıdır. Codin Yazılım olarak müşterilerimizin ticari pozisyonlarını teknoloji dünyasına taşıyarak, firmanın prestij kazanması ve kazancını arttırması için profesyonel çözümler sunuyoruz. İşini kolaylaştırmak, hızlandırmak ve büyütmek isteyen kişilere, kurumlara yazılım, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya alanlarında hizmetler veriyoruz. Tamamen müşteriye yönelik çalışmalarımız ile tam memnuniyet yakalıyoruz. Uzman kadromuz ile yeni fikirleri hayata geçiriyoruz, işimizi biraz daha kolaylaştırıyoruz. Bu hizmet sürecini minimum a indirgeyerek müşterilerimizin gözünde bir artı daha kazanıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım

Güncel web tasarım trendlerini göz önünde bulundurarak profesyonel bir ekiple özgün web tasarımlar yapıyoruz.

Web Programlama

En yeni web teknolojisi olan HTML5/CSS3 dilleriyle W3C standartlarında ve tüm güncel web tarayıcılarına uygun kodlama yapıyoruz

Responsive Uyumluluk

Android / IOS mobil cihazlara uygun olarak farklı ekran boyutlarında sorunsuz çalışabilen responsive siteler kodluyoruz.

Seo Optimizasyonu

Web sitenizi SEO kurallarına uygun hale getirip, profesyonel SEO çalışmaları yaparak web sitenizi Google'da ilk sıralara taşıyoruz.

Google Adwords

Yerel ölçekli Google Adwords reklamları ile ürün ve hizmetlerinizi daha hızlı ve daha kolay satabilmenizi sağlıyoruz.

Web Site Bakım Onarım

Atıl olan web sitelerinize; yeni içerik girişi, içerik güncelleme ve yazılımsal düzenleme hizmeti veriyoruz.

Teklif Formu

Almak istediğiniz hizmetle ilgili aşağıdaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

TEKLİF İSTE

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Adres

Fuat Edip Baksı Mahallesi, Cüneyt Süvari Oğulları Sokak, No:71/B, 35540 Bayraklı

Telefon

05072078809